تبلیغات
فـــراتـــرازبـــانــــک - محرومیت های جدید برای بدهكاران بانكی
فـــراتـــرازبـــانــــک
بسم الله الرحمن الرحیم

بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 12 فروردین 1390
عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی كشور با بیان اینكه محرومیت های جدیدی برای بدهكاران بانكی تصویب شده است، تاكید كرد كه سران سه قوه مصمم برای مبارزه با مفاسد اقتصادی از جمله معوقات بانكی و زمین خواری هستند.

عزت الله یوسفیان ملا روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا با ابراز تاسف از اینكه بخشی از نقدینگی كل كشور دراختیار افرادی خاص قرار دارد و آنان از پرداخت بدهی های خود به بانك ها طفره می روند، افزود: در جلسه گذشته ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی كشور كه با حضور تمامی اعضا ومدیران بانك ها برگزارشد، ستاد محرومیت های جدی برای بدهكاران و كسانی كه به شكلی بدهی مشكوك الوصول دارند، تصویب كرد.

نماینده مردم شهرستان آمل در مجلس شورای اسلامی تصریح كرد: لازم است آیین نامه ای هم در این خصوص تصویب شود و لایحه ای هم برای وصولی ها به مجلس شورای اسلامی تقدیم شود.

وی با بیان اینكه نشست های ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی كشور از هر ۱۵ روز یك بار به جلسه های منظم هفتگی تبدیل شده است، اضافه كرد: اكنون سران سه قوه مصمم هستند تا مساله معوقات بانكی و زمین خواری به سرانجام برسد.

وی در پاسخ به این پرسش كه، چرا اسامی بدهكاران بانكی اعلام نشده است،گفت: برای رسیدگی به مساله معوقات، ستاد مراحلی را پیش بینی كرده است كه در مرحله اول مذاكره با بدهكاران بود و عده زیادی از آنان نیز به ستاد آمدند.

عضوستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی كشورخاطرنشان كرد: در این مذاكرات عده ای بدهكاران بانكی حاضر به پرداخت شدند و پرداخت هایی نیز صورت گرفت.

یوسفیان ملا ادامه داد: برخی از بدهكاران بانكی هم به محاكم قضایی معرفی شده اند و هم اكنون در زندان بسر می برند.


خبرگزارى جمهورى اسلامی (ایرنا) (www.irna.ir)ارسال توسط محمد امین
آرشیو مطالب
نظر سنجی
ارائه خدمات کدامیک ازبانکهای ذیل رابیشترمی پسندید؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس