تبلیغات
فـــراتـــرازبـــانــــک - 31 اردیبهشت ماه آخرین فرصت شرکت در قرعه کشی حساب های پس انداز بانک ملی ایران
فـــراتـــرازبـــانــــک
بسم الله الرحمن الرحیم

آخرین مهلت شرکت در قرعه کشی جوایز حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران، 31 اردیبهشت ماه جاری است.

 با توجه به افزایش 16 درصدی جایزه ممتاز 250 میلیون ریالی این بانک و استقبال هموطنان برای شرکت در قرعه کشی جوایز حساب های قرض الحسنه، مهلت افتتاح حساب و تکمیل موجودی تا روز آخر اردیبهشت ماه جاری تمدید شده است.
بر اساس این گزارش 1507 فقره جایزه نقدی 250 میلیون ریالی پاداش ویژه سی و دومین مرحله  قرعه کشی جوایز حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران می باشد در عین حال که 1307 کمک هزینه ازدواج هر یک به ارزش 000/000/50 ریال، 1307 آلبوم سکه طلا هر یک به ارزش 000/000/30 ریال، 1307 بن خرید صنایع دستی و فرش دستباف هر یک به ارزش 000/000/5 ریال، 1307 سکه بهار آزادی و میلیاردها ریال جوایز نقدی از دیگر پاداش های مادی این مرحله از قرعه کشی است.
بانک ملی ایران از عموم هموطنان ارجمند دعوت می کند از همین امروز با افتتاح ، حفظ و افزایش موجودی خود در حساب های قرض الحسنه پس انداز این بانک، علاوه بر سهیم شدن در اجر معنوی حاصل از این اقدام خداپسندانه، امتیازهای خود را برای کسب شانس بیشتر جهت برنده شدن جوایز این دوره از  قرعه کشی حساب ها افزایش دهند.
موجودی 100 هزار ریالی پیش شرط حضور در قرعه کشی حساب های قرض الحسنه بانک ملی ایران است و این بانک بابت هر 50 هزار ریال در هر روز یک امتیاز برای سپرده گذاران منظور می کند.
گفتنی است سی و دومین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران در نیمه دوم خرداد ماه امسال انجام خواهد شد و فهرست اسامی برندگان نیز حداکثر ظرف مدت یک ماه پس از تایید قرعه کشی توسط هیات نظارت اعلام خواهد شد.ارسال توسط محمد امین
آرشیو مطالب
نظر سنجی
ارائه خدمات کدامیک ازبانکهای ذیل رابیشترمی پسندید؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس