تبلیغات
فـــراتـــرازبـــانــــک - آمادگی کامل بانک ملی ایران در مرحله سوم پرداخت وجوه یارانه ها
فـــراتـــرازبـــانــــک
بسم الله الرحمن الرحیم

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 1 اردیبهشت 1390

بانک ملی ایران آمادگی کامل خود را جهت پاسخگویی بهینه به مشتریان در زمینه پرداخت وجوه یارانه ها اعلام کرد.

 بخش های ستاد و صف این بانک در روز پنج شنبه اول اردیبهشت ماه جاری تا ساعت 14 و همچنین طی روزهای شنبه و یکشنبه سوم و چهارم اردیبهشت ماه جاری تا ساعت 18 مفتوح و فعال خواهد بود.
روز جمعه دوم اردیبهشت ماه جاری نیز شعب منتخب بانک ملی ایران که اسامی آن ها از طریق لینک ذیل  قابل مشاهده است، از ساعت 9 تا 12 به ارائه خدمات بانکی اقدام می کنند.
لازم به ذکر است پیش بینی های لازم در خصوص تامین اسکناس شعب و همچنین خودپردازها انجام گرفته است.
بانک ملی ایران در این مرحله نیز همچون مراحل قبل طی دستورالعمل هایی به تمامی شعب، برداشت وجوه یارانه ها بابت بدهی مشتریان به بانک را ممنوع اعلام کرده است.
در عین حال بانک ملی ایران با افتتاح سامانه ای تحت عنوان پرداخت یارانه ها به آدرس yaraneh.bmi.ir، اطلاعات حساب و واریز وجه یارانه را در اختیار سرپرستان خانوار دارای حساب در این بانک قرار می دهد.
درج گزینه یارانه روی خودپردازها نیز از دیگر اقدامات بانک ملی ایران در جهت اطلاع رسانی حساب و مبالغ واریزی به مشتریان است.
همچنین مشتریان بانک ملی ایران می توانند با مراجعه مستقیم به شعب نسبت به رفع مشکلات مربوط به حساب های یارانه ای اقدام کنند.
شایان ذکر است برای آن گروه از سرپرستان خانوارها که در بانک ملی ایران حساب دیگری نداشته اند، حساب قرض الحسنه پس انداز ویژه طرح هدفمندسازی یارانه ها افتتاح شده و مبالغ یارانه مربوط به سرپرستان خانوار به حساب های افتتاح شده واریز گردیده است.

جهت دریافت اطلاعات بیشتربه آدرس:

http://www.bmi.ir/Fa/ShowNews.aspx?nwsId=6858

بانک ملی ایران مراجعه شود.ارسال توسط محمد امین
آرشیو مطالب
نظر سنجی
ارائه خدمات کدامیک ازبانکهای ذیل رابیشترمی پسندید؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس