تبلیغات
فـــراتـــرازبـــانــــک - بانک ملی ایران اعلام کرد: نحوه دریافت وجوه ما به التفاوت هزینه سفر حج تمتع سال 90
فـــراتـــرازبـــانــــک
بسم الله الرحمن الرحیم


دریافت ما به التفاوت هزینه سفر حج تمتع از ودیعه گذاران فراخوان شده که در سال 90 قصد تشرف دارند، توسط شعب مجهز به سیستم ثبت نام تحت web بانک ملی ایران در سراسر کشور آغاز شد.

در سال جاری برای دریافت وجوه مذکور و ثبت نام متقاضیان  دو شیوه در نظر گرفته شده است که شامل مراجعه مستقیم زائران به کاروان های مجاز و ثبت نام اینترنتی در سایت http://haj90.haj.ir می باشد.
در روش مراجعه مستقیم زائران به کاروان های مجاز، متقاضی مدارک احراز هویت و اصل قبض  علی الحساب خود را به کاروان ارائه نموده و فیش مربوطه به مبلغ کل هزینه سفر توسط کارگزار صادر می شود که سپس متقاضی با ارائه اصل قبض علی الحساب و قبض کل هزینه سفر به هر یک از شعب بانک ملی ایران که تحت شبکه web هستند، جهت واریز وجه مراجعه می کند.
در روش ثبت نام اینترنتی نیز متقاضیان می توانند از دو طریق اقدام کنند که در حالت اول متقاضی پس از رزرو جا در کاروان مورد نظر با یادداشت کردن شماره رهگیری به کارگزاری مجاز مراجعه و قبض  کل هزینه سفر را دریافت می کند و سپس به شعب بانک مراجعه می نماید.
در حالت دوم نیز متقاضی با مراجعه به سایت اشاره شده ضمن رزرو کاروان مورد نظر، وجه هزینه سفر را نیز واریز نموده و مدارک لازم (اصل قبض ودیعه، شماره رهگیری یا پرداخت واریز وجه) را به کاروان مربوطه ارائه می کند تا تشریفات سفر متقاضی توسط کاروان انجام شود.ارسال توسط محمد امین
آرشیو مطالب
نظر سنجی
ارائه خدمات کدامیک ازبانکهای ذیل رابیشترمی پسندید؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس